top of page

Moje služby

Som zástancom kreatívy, na ktorú sa nielen dobre díva, ale aj dobre funguje. Práve preto sa na problémy klientov dívam komplexne a vizuálnu komunikáciu vnímam ako nástroj, a nie ako cieľ.

Služby: Text
Image by Glenn Carstens-Peters

Grafický dizajn

Funkčnosť vizuálov

Tvoju firmu prezentuješ neustále, či sa ti to páči alebo nie. A to od úplných základov. Názov, logo, farba, písmo a tak ďalej. Toto všetko ľudia vnímajú ako jeden funkčný celok, inak vnímaný ako firemnú identitu.

Fotografia

Jedinečnosť okamihu

Pomôžem ti s fotkami tvojich produktov, jedla, eventov alebo priestorov. Spoločne vytvoríme obsah pre tvoju webovú stránku a sociálne siete, alebo aj pre print a billboardy, ktorý sa ľudom bude páčiť.

Image by Dim Hou
Image by Joppe Spaa

Videotvorba

Sila príbehu

V online prostredí sa kvalitné video stáva rozhodujúcim faktorom. Správne video napomáha a urýchľuje rozhodovanie u zákazníka, a hrdo reprezentuje tvoju značku. Tvoje produkty by nemali zapadnúť prachom, preto pre teba vytvorím vhodné produktové video, ktoré okrem veľa srdiečok na Facebooku, napomôže získať nových zákazníkov. Taktiež pre teba viem vytvoriť pekné video z eventov ktoré máš v pláne realizovať.

Služby: Services
bottom of page